Katarzyna Oklesińska

Jestem absolwentką filologii angielskiej na Uniwersytecie Łódzkim, gdzie aktualnie poszerzam swoją wiedzę metodyczną i językoznawczą w ramach studiów doktoranckich. Studiowałam również na University College Dublin w Irlandii, gdzie uczęszczałam na zajęcia z zakresu dydaktyki oraz językoznawstwa stosowanego. Oprócz kwalifikacji do nauczania języka angielskiego posiadam również uprawnienia do nauczania języka polskiego jako obcego.

Aktualnie pracuję jako czynny nauczyciel w szkole podstawowej oraz lektor Szkoły Języków Obcych British Centre, gdzie od roku szkolnego 2017/2018 sprawuję opiekę metodyczną nad edukacją językową dzieci. Chociaż odnajduję się w każdej grupie wiekowej, to właśnie dzieciom poświęciłam największą uwagę w swojej karierze zawodowej. Nauczanie w grupach dziecięcych sprawia mi ogromną satysfakcję. Moje zajęcia są atrakcyjne a zarazem nastawione na sukces edukacyjny każdego dziecka. Staram się zarazić naszych słuchaczy zamiłowaniem do języka angielskiego przy jednoczesnym budowaniu solidnych fundamentów językowych na przyszłość.

W wolnym czasie praktykuję podróże małe i duże. Nie mogę się doczekać kiedy nadejdzie ten cudowny moment, żeby spakować plecak i ruszyć przed siebie. Uwielbiam poznawać nowe miejsca i nowe kultury. Moim najukochańszym zakątkiem na ziemi zaraz po domu jest port Dun Laoghaire w Dublinie.