Nasza kadra

Pasja do języka angielskiego ma, i zawsze będzie miała, duży wpływ na moje życie. Uczy mnie cierpliwości, pokory i systematyczności. Nauczając kieruję się wiedzą i doświadczeniem. Nie zmuszam do nauki, ale gorąco zachęcam. Swoje metody i materiały, które wykorzystuję, dopasowuję do wieku, zainteresowań i umiejętności uczniów. Lubię ich zaskakiwać. Swoich uczniów tych „małych i tych

Student filologii angielskiej, początkujący lektor. Po za zamiłowaniem do języka angielskiego, tak jak to dobrze widać na zdjęciu uwielbiam zwierzęta. Nauczanie innych to dla mnie dobra okazja do rozwijania samego siebie.

Zamiłowanie do języka angielskiego poczułam jeszcze od dzieciństwa. Pochodzę z rodziny nauczycieli, więc wybór zawodu był dla mnie naturalny. Jestem z Ukrainy, gdzie uzyskałam dyplom magistra filologii angielskiej i ostatecznie zrozumiałam, że dobrze wybrałam swoją zawodową drogę. Przyjechałam do Polski studiować na Uniwersytecie Łódzkim w ramach programu wymiany studenckiej, dzięki czemu moje życie potoczyło się

Nikt nie czyta długich opisów więc nie będę zanudzać 😉 Dlaczego pracuję jako lektor, i to od ładnych parunastu lat? Lubię kontakt z ludźmi, lubię. jak się coś dzieje i lubię patrzeć, jak grupę “rusza”. Nie boję się żadnych tematów, cenię oryginalność i nie cierpię rutyny, ignorancji, biurokracji i czytania esejów z błędami ;). Wiem,

After twenty years in teaching English in Poland, mostly at the British Centre, I can consider myself a jack of all trades in teaching, but I have my specialities, namely running classes for the Cambridge English exams, from first certificate, advanced and proficiency through to BEC (business) and even IELTS for academic English. When not

Trener, Coach, Mentor. 10 lat doświadczenia w prowadzeniu szkoleń, warsztatów, coachingów i treningów.

Szkolił się w kilku ośrodkach w Polsce i zagranicą. Przeszedł między innymi całą ścieżkę trenerską u Richarda Bandlera (Society of NLP) w Orlando, USA. Dostając wiedzę u samych źródeł natychmiast wdrażając ją w praktykę. Swoje trenerskie rzemiosło i umiejętności Coacha kształcił także u Richarda Bosltada (Transforming Communication) zdobywając umiejętności z zakresu asertywności, komunikacji bez przemocy, negocjacji win-win. Uzyskał u Richarda dyplom trenera i Coacha. Nieobce są mu tajniki Coachingu prowokatywnego, którego uczył się u twórcy tej metody – Franka Farellyego. Kontynuował swoją naukę u Nicka Kempa.

Do grona klientów Andrzeja należą między innymi: Media Markt i Saturn Media (trening sprzedażowy i coaching „on the Job”), Volvo Nova, Honda Park (szkolenie negocjacje i executive, Ergo Hestia (trening motywacji i coaching motywacyjny). Pracował także z osobami z pierwszych stron gazet, politykami. Pracuje z dziesiątkami osób nad ich relacjami, rozwiązując problemy, budując zdrową pewność siebie. Zdaniem Andrzeja wszystko zaczyna się od siebie samego. Najpierw jest wiara w siebie, bo to ona determinuje oczekiwania, oczekiwania determinują akcję. Akcja powoduje to, jak się czujemy. Syntetyzując metody Andrzej wydobywa ze swoich klientów to, co najlepsze.

Prywatnie pasjonat ludzkich możliwości. Uwielbia podróże (najlepiej dalekie) i sport w szczególności siatkówkę.

My real reason for becoming a teacher is love, not the love of teaching that came after. I worked in retail for many years but I promised my Polish wife I would move from Scotland to start a new life in Poland and in beautiful Lodz to be specific. In my previous job I had to communicate ideas, roll out new process all the time to a melting pot of a workforce everyday. I found this a challenge at first due to the fact that the staff all had a variety of levels of English , but after I became used to modifying my language life became a little easier. I retrained as a teacher and have loved the job it brings me into contact with lots of different people and I can hear all of the stories they have to tell. I enjoy teaching and I think my classes are fun I am not the most experienced teacher but I bring a lot of life experience. I don’t speak Polish but I am trying to learn and I feel that helps break down some barriers in the classroom as I know how the students feel when trying to learn a new language.

Lektor języka angielskiego. Specjalista w zakresie przełamywania blokad językowych oraz prowadzenia kursów korporacyjnych. Absolwent Uniwersytetu Łódzkiego, który od ponad dekady z radością dzieli się tajemną wiedzą z zakresu gramatyki języka angielskiego. W wolnym czasie wycina artykuły dotyczące rodziny królewskiej i przeprowadza ich jakościową analizę, by przekazać swoim słuchaczom najświeższe nowinki z pałacu.

Doradca, trener zarządzania, coach.

Specjalizacja: zarządzanie strategiczne, zarządzanie sprzedażą, kompetencje miękkie, coaching.

Magister Ekonomiki i Organizacji Handlu Zagranicznego Uniwersytetu Łódzkiego, stażysta Francuskiego Instytutu Zarządzania, absolwent Studiów Doktoranckich na Wydziale Zarządzania Uniwersytetu Łódzkiego.

Ponad 25 lat doświadczenia w pracy na stanowiskach zarządczych oraz w organach statutowych dużych i średnich spółek prawa handlowego, w firmach polskich i zagranicznych, w tym m.in.: Boco Polska Sp z o.o., Chemikolor S.A., Complex S.A. , KWB Bełchatów S.A., PGE GiE S.A. , Radio Łódź S.A.
Certyfikowany Project Manager metodyki zarządzania projektami TenStep, certyfikowany Coach ICC (International Coaching Community), doradca biznesowy, coach i trener, właściciel firmy doradczo-szkoleniowej Mars 3C.

W latach 1998-2017 przeprowadzenie szkoleń, warsztatów, seminariów dla ok. 2000 osób, ponad 3000 godzin szkoleniowych, dla klientów biznesowych oraz firm szkoleniowych.
Najważniejsi klienci: KGHM Polska Miedź, PGNiG, Enion Energia Sp. z o.o., PGE GiE S.A., Chemar S.A., Kieleckie Kopalnie Surowców Mineralnych, Koneckie Zakłady Odlewicze, Thermo King, PKO BP, Divers, KABIT, Sarius, MAN Polska, EFL, Orbis S.A., Kresto Sp. z o.o., Fiat Auto Poland S.A., Renault Polska, TP S.A., OFE Dom, OFE Bankowy, Ventra Clima, PZ Kegel Błażusiak, Complex S.A., Lee Cooper, Ministerstwo Rozwoju, Fortech Sp z o.o., Polska Press, Ministerstwo Rozwoju.

Język angielski jest moją pasją – jego historia, gramatyka, wykorzystanie jako “lingua franca” we współczesnym świecie, szczególnie w biznesie. Czerpię ogromną przyjemność z dzielenia się tą pasją poprzez nauczanie młodszych i starszych oraz z tłumaczenia tekstów i mowy z polskiego na angielski i w drugą stronę. Nauczać zacząłem już na pierwszym roku studiów – wystarczyło,

Język angielski jest moją pasją od wielu lat, dlatego studiowanie filologii angielskiej na Uniwersytecie Łódzkim było oczywistym wyborem. Radość płynąca z interakcji z innymi ludźmi oraz zarażanie ich miłością do języków to główne powody, dla których zdecydowałam się zostać lektorem języka angielskiego. Uważam, że kluczem do sukcesu w nauce języka jest wyeliminowanie rutyny oraz odpowiednia dawka motywacji i humoru, dlatego na zajęciach uwielbiam wywoływać efekt wow. Postępy i osiągnięcia uczniów dają mi ogromną satysfakcję i chęć do działania.

Jestem wychowanką British Centre oraz absolwentką Uniwersytetu Łódzkiego. Pasję do języka angielskiego zakorzeniło we mnie dwoje wspaniałych anglistów, których miałam szczęście spotkać na drodze mojej edukacji. Nauczanie było dla mnie oczywistym wyborem. Od kilku lat pracuję z dziećmi i czerpię z tego ogromną satysfakcję – ich ciekawość świata i kreatywność działają na mnie motywująco.

Ekonomistka, menedżer z ponad dwudziestoletnią praktyką, członek Kapituły Certyfikacji Menedżerów (Politechnika Łódzka i Klub 500-Łódź), członek Polskiej Komisji Akredytacyjnej ds. przedsiębiorców, prowadzi Łódzki Salon Gospodarczy.

Absolwentka Akademii Dyplomacji, radna dwóch kadencji Sejmiku Województwa Łódzkiego. Prowadzi szkolenia z zakresu protokołu dyplomatycznego, savoir-vivre w życiu publicznym i biznesie.

Coach (Noble Manhattan Coaching Institute) i mentor z doświadczeniem zwłaszcza w zarządzaniu i w samorządzie gospodarczym (wiceprzewodnicząca Rady Gospodarczej Województwa Łódzkiego, wiceprezes Łódzkiej Izby Przemysłowo-Handlowej). Specjalizuje się coachingu i mentoringu dla osób zarządzających z firm szkoleniowych, w szczególności szkół językowych.

Szczególnym powodzeniem cieszą się jej warsztaty dla kobiet z zakresu przedsiębiorczości, rozwoju osobistego i komunikacji interpersonalnej oraz kształtowania wizerunku (np. na kolejnych edycjach Łódzkiego Kongresu Kobiet, Festiwalu Otwartym Kobiet Aktywnych, festiwalu Łódź Miastem Kobiet, Europejskim Festiwalu Kobiet Aktywnych).