Aktualności i wydarzenia

Kursy wakacyjne 2020. Teraz także ONLINE!

Serdecznie zapraszamy na nasze SUPERBEZPIECZNE INTENSYWNE KURSY WAKACYJNE!

W ofercie: angielski, hiszpański, niemiecki, rosyjski , włoski

Progres o jeden poziom zaawansowania? To jest możliwe!

Intensywne kursy wakacyjne to 60 godzin lekcyjnych, w ciągu 15 spotkań, codziennie od poniedziałku do czwartku po 4 godziny lekcyjne (2 razy 90 minut z 15-minutową przerwą). Nasi lektorzy prowadzą zajęcia w sposób tak atrakcyjny, że nauka jest przyjemnością i nie poczujesz włożonego w nią wysiłku!

Masz problem z płynnością mówienia w języku obcym?

Krótkie, dwutygodniowe kursy konwersacyjne pomogą Ci przełamać barierę: 18 godzin w 2 tygodnie, 3 spotkania w tygodniu (wtorek, środa i czwartek) po 3 godziny lekcyjne. „Rozgadamy” nawet najbardziej nieśmiałych – mamy na to sprawdzone sposoby

Egzamin czy survival?

Do wyboru kursy języka ogólnego, kursy podstawowej komunikacji, a z języka angielskiego również Business English i kursy rozwijające sprawności egzaminacyjne. Uwaga: w tym roku wyjątkowo egzaminy Cambridge będą organizowane również w czasie wakacji.

Polecamy też konwersacje indywidualne z języka angielskiego z naszymi native speakerami.

Nauka zdalna czy sala zajęciowa?

Jeśli wolisz uniknąć kontaktów bezpośrednich lub po prostu nie chcesz tracić czasu na dojazdy,
w ofercie wakacyjnej mamy dla Ciebie sprawdzone w ostatnim czasie i skuteczne kursy zdalne.
A może jesteś już zmęczony ślęczeniem przed ekranem komputera i tęsknisz za „realem”? Zapraszamy Cię na zajęcia stacjonarne do dwóch łódzkich oddziałów BRITISH CENTRE: al. Kościuszki 93 i ul. Pomorska 140.

Terminy i grupy – też do wyboru!

Oferujemy zajęcia poranne od godziny 9.00,  wczesnopopołudniowe o godzinie 13.00 i popołudniowe od godziny 17.00. Grupy 7-10 (tylko online), 4-6 lub 2-3-osobowe.

A dzieci?

Zapraszamy również dzieci – dla nich również mamy do wyboru zajęcia stacjonarne i zdalne. Lekcje
w uroczym ogródku w oddziale przy Pomorskiej będą znakomitą okazją, by nie tylko się uczyć, ale
i świetnie bawić! Nasi mali słuchacze sprawnie poradzili sobie z zajęciami zdalnymi, zwłaszcza że nasza kadra lektorska potrafiła tak skomponować zajęcia, że są one równie dobrą zabawą, co gry komputerowe!

Sprawdź cenę i zapisz się już dziś – niech te wakacje będą wyjątkowe!

UWAGA! CENA PROMOCYJNA TYLKO DO 15.06.2020!

(dla Słuchaczy BRITISH CENTRE promocja trwa przez cały okres rekrutacji)

Istnieje możliwość płatności bonami rozwojowymi, do czego serdecznie zachęcamy pracowników mikro- i małych firm oraz osoby prowadzące jednoosobową działalność gospodarczą.

  Wysyłając informacje przez powyższy formularz wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie przez BRITISH CENTRE Sp. z o.o. z siedzibą w Łodzi ul. Pomorska 140, Państwa danych osobowych, tj. 1) imienia i nazwiska, 2) adresu e-mail, 3) adresu do kontaktu, 4) numeru telefonu w celu udzielenia odpowiedzi lub uzyskania informacji na temat naszej oferty. Podstawą przetwarzania tych danych jest realizacja naszych prawnie uzasadnionych interesów Administratora, do których należy komunikacja z użytkownikami strony. Jednocześnie oświadczasz, że masz świadomość, iż podanie powyższych danych osobowych oraz wyrażenie zgody na ich przetwarzanie jest dobrowolne i może zostać wycofane w każdej chwili. Więcej informacji możesz uzyskać na naszej stronie w zakładce Polityka Prywatności.

  Zapraszamy do kontaktu z naszym sekretariatem:

  Adres:

  al. Kościuszki 93, 90-436 Łódź

  Telefon:

  +48 42 636 84 80, +48 42 630 20 48, 606 654 093

  Email:

  kosciuszki@british-centre.pl

  Sekretariat czynny:

  Od poniedziałku do piątku: 11.00-19.00
  Sobota: nieczynny