Robert Kozłowski

Nikt nie czyta długich opisów więc nie będę zanudzać 😉

Dlaczego pracuję jako lektor, i to od ładnych parunastu lat? Lubię kontakt z ludźmi, lubię. jak się coś dzieje i lubię patrzeć, jak grupę “rusza”. Nie boję się żadnych tematów, cenię oryginalność i nie cierpię rutyny, ignorancji, biurokracji i czytania esejów z błędami ;). Wiem, jak ważne jest to, żeby ucząc się być zaangażowanym w to, co się robi (więc, jeżeli ktoś mi w grupie ziewa, wiem, że coś robię nie tak – na szczęście nie zdarza się to zbyt często!). Poza tym, lubię uczyć jak się uczyć… takie jak to mówią hokus pokus, jak to zrobić, żeby bez bólu się czegoś nauczyć (czyli mnemotechniki, neuropsychologia, właściwe przyzwyczajenia, pranie mózgu, spanie na książce, dobrze…zapędziłem się, żartowałem – nie trzeba wszystkiego brać na poważnie).

Najbardziej lubię pracować z grupami dorosłych i młodzieżą. Nie stronię od kursów bardziej specjalistycznych, na przykład biznesowych. Zdarzało mi się pracować z bardzo różnymi ludźmi, na przykład telewizja, armia, maturzyści 😉 i każdy jest na swój sposób super – od każdego ja też się czegoś uczę.

Prywatnie poza angielskim (który przyznaję, uwielbiam), interesuje mnie poznawanie świata (ciągnie mnie wszędzie, ale najbardziej lubię obserwować życie ludzi w różnych krajach, niekoniecznie anglojęzycznych). Poza tym czytam przygodowe science fiction i fantasy, śledzę ciekawostki naukowe i techniczne, lubię czarny humor, angielski humor i w ogóle humor…