Intensywne Kursy Wakacyjne

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą:
INTENSYWNYCH KURSÓW WAKACYJNYCH w trzech wariantach do wyboru:

KURS Z JĘZYKA OGÓLNEGO w wymiarze 60 godzin (kurs miesięczny) – idealny dla osób, które chcą szybko podnieść swoje kompetencje językowe i nadrobić zaległości.

KURS EXAMINATIONS SKILLS w wymiarze 60 godzin (kurs miesięczny) – pozwala na powtórzenie i rozwijanie umiejętności językowych pod kątem egzaminów Cambridge English.

KONWERSACJE w wymiarze 18 godzin (kurs dwutygodniowy) – pozwalają przełamać bariery w porozumiewaniu się w języku obcym.

Skontaktujemy się z Tobą!

Wysyłając informacje przez powyższy formularz wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie przez BRITISH CENTRE Sp. z o.o. z siedzibą w Łodzi ul. Pomorska 140, Państwa danych osobowych, tj. 1) imienia i nazwiska, 2) adresu e-mail, 3) adresu do kontaktu, 4) numeru telefonu w celu udzielenia odpowiedzi lub uzyskania informacji na temat naszej oferty. Podstawą przetwarzania tych danych jest realizacja naszych prawnie uzasadnionych interesów Administratora, do których należy komunikacja z użytkownikami strony. Jednocześnie oświadczasz, że masz świadomość, iż podanie powyższych danych osobowych oraz wyrażenie zgody na ich przetwarzanie jest dobrowolne i może zostać wycofane w każdej chwili. Więcej informacji możesz uzyskać na naszej stronie w zakładce Polityka Prywatności.