Intensywne Kursy Wakacyjne

INTENSYWNE KURSY WAKACYJNE 2022

Serdecznie zapraszamy na nasze SUPEREFEKTYWNE kursy wakacyjne!
angielski – hiszpański – niemiecki – rosyjski – włoski – polski dla obcokrajowców

Wyjątkowo elastyczna oferta:
szeroki wybór terminów * zajęcia tak często jak tego potrzebujesz * o tej porze dnia, która najbardziej Ci odpowiada

zajęcia grupowe i indywidualne ONLINE lub STACJONARNE – do wyboru lipiec, sierpień, wrzesień

Takiego wyboru jeszcze nie było! To kursy szyte na miarę Twoich potrzeb i możliwości. Trzy stopnie intensywności nauki odpowiadają trzem różnym celom językowym, które tego lata możesz sobie wyznaczyć. Różne pory dnia odbywania zajęć, rozmaite wersje częstotliwości spotkań i różny czas ich trwania służą dostosowaniu kursu idealnie do Twoich preferencji czasowych. Nauka języka ogólnego, trening umiejętności egzaminacyjnych (jeśli chcesz przygotować się do egzaminu Cambridge z angielskiego), a może „trening przetrwania” odwzorowujący realne warunki w międzynarodowym środowisku – pomyśl, co najbardziej przyda Ci się w tym roku. Kursy mają wymiar miesięczny, więc nie musisz wybierać między nauką a swoim urlopem. Zapoznaj się z naszą wakacyjną ofertą i zdecyduj, który kurs jest dla Ciebie.

  • Kurs miesięczny: 60 godzin dydaktycznych (lekcyjnych)

To najbardziej intensywny z naszych kursów. Został zaprojektowany w taki sposób, żeby umożliwić uczestnikom podniesienie znajomości języka o jeden poziom. Tak, to jest możliwe w ciągu miesiąca! Specjalnie opracowany program jednoczesnej nauki gramatyki, słownictwa i zwrotów pozwala na przyswajanie wiedzy o 50% szybciej niż na tradycyjnym kursie. To skondensowana wiedza przekazywana w przejrzysty i zrozumiały sposób oraz efektywne, intensywne ćwiczenia, które ją utrwalają. Kurs oferowany jest w dwóch wersjach: język ogólny lub przygotowanie do egzaminu Cambridge. Jeśli chcesz osiągnąć wiele tego lata i możesz poświęcić nieco ponad trzy godziny dziennie cztery razy w tygodniu, ten kurs jest dla Ciebie.

  • Kurs miesięczny: 40 godzin dydaktycznych

Kurs  o mniejszej intensywności, ale również skonstruowany dla celów nauki w trybie przyspieszonym. Pozwala w krótkim czasie uporządkować i usystematyzować wiedzę wyniesioną z dawnych kursów czy z lat szkolnych i nadrobić braki, a także ugruntować świeżo zdobyte umiejętności. Kurs pozwoli Ci wznieść się o ok. połowę poziomu wyżej. Jest idealny dla osób, które straciły kontakt z językiem na dłuższy czas oraz dla tych, którzy nie czują się wystarczająco pewnie po niedawno zakończonym kursie. W tym wymiarze godzin przygotowujemy również do egzaminów Cambridge z angielskiego. Oferujemy tu najwięcej opcji częstotliwości spotkań w miesiącu, rozmaite godziny zajęć i zróżnicowany czas trwania zajęć – tak, aby każdy mógł znaleźć wariant kursu dogodny dla siebie.

  • Konwersacje na wakacje: 20 godzin dydaktycznych

To nasza specjalna propozycja dla osób, które chcą podbudować jedną z najbardziej kulejących umiejętności w trakcie nauki języka obcego: mówienie. Jeśli testy na zakończenie kursu rocznego czy zrobione w internecie zdałeś celująco lub dostałeś piątkę na maturze, ale kiedy przychodzi do rozmowy, nie umiesz sklecić zdania, nie przejmuj się. To tylko kwestia „rozgadania się”. Zdobyte umiejętności trzeba po prostu wyćwiczyć w kontakcie z żywym językiem w naturalnej rozmowie na różne tematy. Takie warunki zapewnią nasi lektorzy podczas konwersacji. Kurs jest dedykowany osobom, które odczuwają lęk przed mówieniem w obcym języku, nie wierzą w swoje umiejętności, chcą nabrać płynności w wypowiadaniu się. Specjalną odmiana tego kursu jest survival – tutaj tworzymy grupy składające się z osób na różnym poziomie zaawansowania znajomości języka, odwzorowując środowisko międzynarodowe. Oferujemy ten rodzaj kursu w dwóch wariantach: 2-tygodniowe i 4-tygodniowe, zależnie od częstotliwości spotkań.

Wymiar godzinowy Kurs miesięczny
60 godz. dydaktycznych*
PODNIESIESZ ZNAJOMOŚĆ JĘZYKA
O JEDEN POZIOM
Kurs miesięczny
40 godz. dydaktycznych*
Konwersacje
2-tygodniowe
20 godz. dydaktycznych*
Poziom Kurs języka ogólnego stacjonarny lub online
A1/A2/B1/B2/C1
angielski
B2; C1
examination skills – umiejętności egzaminacyjne
Kurs języka ogólnego stacjonarny lub online
A1/A2/B1/B2/C1
angielski
B2; C1 examination skills – umiejętności egzaminacyjne
A2/B1
B1/B2
B2/C1
stacjonarnie / online
Cena z rabatem WAKACJE 2022

1130 zł

755 zł

660 zł

Cena katalogowa

1885 zł

1260 zł

1100 zł

Cena promocyjna przy płatności z góry do końca maja – dodatkowe 10% rabatu od ceny WAKACJE

1017 zł

680 zł

594 zł

Dni tygodnia od poniedziałku do czwartku od poniedziałku do czwartku od poniedziałku do środy
Godziny 15 spotkań:
9.00-12.15 lub 17.00-20.15
15 spotkań:
9.00-11.00 lub 17.00-19.00
15 spotkań:
9.00-11.45 lub 17.00-19.45
Dni tygodnia od poniedziałku do czwartku od poniedziałku do czwartku od poniedziałku do środy
Liczba osób w grupie 8-10 osób 8-10 osób 4-6 osób
Podręcznik/materiały lektora Cena podręcznika zależna od języka
i poziomu; OPCJONALNIE materiały opracowane przez lektora – 50 zł
Cena podręcznika zależna od języka
i poziomu; OPCJONALNIE materiały opracowane przez lektora – 40 zł
Materiały opracowane
przez lektora – 30 zł

* Godzina dydaktyczna: 45 minut

Aby dowiedzieć się więcej na temat kursów wakacyjnych, wypełnij formularz i zamów kontakt:

    Wysyłając informacje przez powyższy formularz wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie przez BRITISH CENTRE Sp. z o.o. z siedzibą w Łodzi ul. Pomorska 140, Państwa danych osobowych, tj. 1) imienia i nazwiska, 2) adresu e-mail, 3) adresu do kontaktu, 4) numeru telefonu w celu udzielenia odpowiedzi lub uzyskania informacji na temat naszej oferty. Podstawą przetwarzania tych danych jest realizacja naszych prawnie uzasadnionych interesów Administratora, do których należy komunikacja z użytkownikami strony. Jednocześnie oświadczasz, że masz świadomość, iż podanie powyższych danych osobowych oraz wyrażenie zgody na ich przetwarzanie jest dobrowolne i może zostać wycofane w każdej chwili. Więcej informacji możesz uzyskać na naszej stronie w zakładce Polityka Prywatności.